KURUMSAL
Hakkımızda Misyon / Vizyon

Misyon

Tavros Group, turizm ve otel sektöründe yatırımcılara ve bireysel alıcıya uluslararası alanlarda en iyi hizmet sunmayı hedeflemektedir. Yatırım yaptığı bölgelerde yerel firmalara bağlı kalmadan belirlediği yüksek standartlar doğrultusunda projelerini gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir.

Global bir şirket olma özelliğini, farklı ülkelerde yaptığı bölgeye uyum sağlayan yenilikçi projeleri ile gösterme hedefi bu yoldaki tek pusulasıdır. Dünyanın üst düzey mimarisi ve teknolojisine eş değerde işleri ile hem yatırımcı hem de bireysel alıcı için kaliteli ve saygın bir şirket olarak anılmayı misyon edinmiştir.


Vizyon

Tavros Group, yatırım ve gayrimenkullerini yaptığı şehrin kalkınmasını en önemli vizyonu olarak görmektedir. Bu doğrultuda çevreye ve doğaya duyarlı, ticari konseptini mimari konsepti ile de destekleyen projeleri hayata geçirmeyi ve şehirlerde istihdam olanağı yaratmayı planlamaktadır.

Şehrin mimari dokusunu bozmadan, doğal bitki örtüsünü zenginleştirecek peyzaj mimarisi ile yüksek standartlardaki özgün projeleri şehirle uyum içerisinde gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır.

Tavros Group, bireye önem veren anlayışı ile yaşam alanlarını yaşam stili haline getirmeyi öncelikleri arasına almıştır. Bulunduğu bölge konumuna uygun, her bütçeye yönelik kaliteli projeleri sunarak herkesin uluslararası bir yaşam stilini hak ettiği gösterilecektir. Çağdaş, yenilikçi, tüm teknolojik imkânları kullanan, geleneksel değerlere de önem veren ve dünyada en çok tercih edilen otelcilik-yatırım şirketi olma doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.
Copyright © 2022 Tavros · Tüm Hakları Saklıdır | Yasal Uyarı ve Gizlilik
SMARTIS INTERACTIVE