PROJELER

Krasnodar Mixed-Use Project
Tavros Yatırım Holding’in Rusya’daki ilk projesi olarak planlanan Krasnodar Mixed-Use Project, Kuzey Kafkasya'da Rusya Federasyonu'na bağlı Krasnodar Krai'de yer alıyor. Özellikle turizm alanında Rusya’nın en önemli yatırım bölgelerinden biri olan şehirde sanayi de oldukça gelişmiştir. Kültürel etkinliklerin düzenli olarak yapıldığı Krasnodar şehrine 2014 yılı Kış Olimpiyatları’nın düzenlendiği Soçi, merkez şehirliğini yapmaktadır. Kış sporlarına Rusya Fedarasyonu tarafından yatırım yapılan bu bölgede otelcilik de oldukça gelişmiştir.

Tavros Yatırım Holding’in yatırımı olan otel özel olarak dizayn edilmiş aydınlık ve ferah 140 odası, yüzme havuzu, Türk hamamı, fitness salonu ve spa merkezi ile konuklarına en kaliteli konaklama imkânlarını sağlayacaktır.

Uluslararası standartlarda ve Tavros Yatırım Holding’in belirlediği yüksek hizmet kalitesi ile Krasnodar Krai'nin konaklama sektöründeki yerini zirveye taşıyacak nitelikteki otel, havalimanına yakın olmasından dolayı da bölgeye gelecek olan işadamlarının yeni adresi olacaktır.

Açılış Tarihi: 2018
Copyright © 2018 Tavros · Tüm Hakları Saklıdır | Yasal Uyarı ve Gizlilik
SMARTIS INTERACTIVE