PROJELER

Krasnodar Mixed-Use Project
Tavros Group’un Rusya’daki ilk projesi olarak planlanan Krasnodar Mixed-Use Project, Kuzey Kafkasya'da Rusya Federasyonu'na bağlı Krasnodar Krayında yer alıyor. Özellikle turizm alanında Rusya’nın en önemli yatırım bölgelerinden biri olan şehirde sanayi de oldukça gelişmiştir. Kültürel etkinliklerin düzenli olarak yapıldığı Krasnodar Krayında 2014 yılı Kış Olimpiyatları’nın düzenlendiği Soçi, merkez şehirliğini yapmaktadır. Kış sporlarına Rusya Fedarasyonu tarafından yatırım yapılan bu bölgede otelcilik de oldukça gelişmiştir.

Tavros Group’un yatırımı olan otel özel olarak dizayn edilmiş aydınlık ve ferah 140 odası, yüzme havuzu, Türk hamamı, fitness salonu ve spa merkezi ile konuklarına en kaliteli konaklama imkânlarını sağlayacaktır.

Uluslararası standartlarda ve Tavros Group’un belirlediği yüksek hizmet kalitesi ile Krasnodar Krayının konaklama sektöründeki yerini zirveye taşıyacak nitelikteki otel, havalimanına yakın olmasından dolayı da bölgeye gelecek olan işadamlarının yeni adresi olacaktır.

Açılış Tarihi: 2024
Copyright © 2024 Tavros · Tüm Hakları Saklıdır | Yasal Uyarı ve Gizlilik
SMARTIS INTERACTIVE