PROJELER

Hyatt Regency Istanbul Atakoy Otel
Ataköy sahil şeridinde inşa edilmiş Hyatt Regency Istanbul Atakoy Otel, Tavros’un Türkiye’deki en büyük yatırımıdır. İstanbul’un en gözde sahillerinden birinde yer alan otel, Hyatt International Grubu Regency markasıyla işletilmektedir.

Uluslararası projelere imza atmış olan Hasan Sökmen’in Zafer Tanrıçası Nike’tan esinlenerek tasarladığı otel, İstanbul’un mimari estetiğinin en önemli parçalarından biridir. Otelin iç tasarımı ise Hyatt otel projelerinde çalışmış olan GA Design International’a aittir.

68.000 m²’lik inşaat alanı ve 284 odası ile çeşitli alternatifleri barındıran otelde, 38 m²’den 296 m²’ye kadar farklı büyüklüklerde, standarttan kral dairesine kadar değişik konforlarda odalar yer almaktadır. Otel, 10 adet toplantı ve konferans salonu, 1000 m²’lik kolonsuz üçe bölünebilen balo salonu, 1200 m²’lik SPA, iki restoran ve barlarının yanı sıra 13 katlı bir Residence’ı da içermektedir Hyatt Regency Istanbul Atakoy Otel, İstanbul’un eşsiz manzarasının keyfini sonuna kadar çıkaracağınız roof’u ve roofbar’ıyla meşhur.

Ruhunuza işleyen estetiğinin yanı sıra Atatürk Havalimanı ve CNR Uluslararası Fuar Merkezi’ne yakınlığı, Ataköy Marina’nın yanında yer alması ve önemli alışveriş merkezlerini etrafında barındırması, Kapalıçarşı, tarihi yarımada, Sultanahmet gibi şehrin önemli turistik merkezlerine sadece 15 dakika yakınlıkta yer alması ile de şehir merkezinin karmaşasından uzak ama şehirden de kopmayan bir konaklama imkânı sunmaktadır.

Konforu deniz kıyısında yaşamak isteyenler için “Hyatt Regency Istanbul Atakoy Otel” İstanbul’un yeni simgelerinden biridir.

Açılış Tarihi: Ocak 2015


Copyright © 2024 Tavros · Tüm Hakları Saklıdır | Yasal Uyarı ve Gizlilik
SMARTIS INTERACTIVE